Zobacz

Aktualności
:: 2017-03-10 ::
Rozpoczynamy walkę ze smogiem.

:: 2015-10-09 ::
Nowa przestrzeń wiejska

:: 2015-10-09 ::
Rozpoczęła się rekrutacja na bezpłatne szkolenia w ramach Szkoły Animatorów Edukacji Ekologicznej - Natura 2000 na obszarze Natura 2000 Puszcza Knyszyńska!

newsletter
Twój e-mail:

Zapisz sięWypisz się

Wybierz listę:RAPORT JUBILEUSZOWY
z działalności Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
w latach 1989 - 2009

Polecane strony

 1. strona www: http://www.polskaekologia24.pl/

  Opis strony:  Sam zaplanuj wypoczynek! - Odkryj najciekawsze miejsca w Polsce. Sprawdź mapę miejsc, listę atrakcji, archipelagi szlaków i gospodarstw agroturystycznych. Festyny, zabytki, zakopane skarby, duchy na zamku...

  Wypoczynek dla aktywnych! - kajaki, rowery, nordic walking...

  Edukacja ekologiczna - akcje edukacyjne, wydarzenia, imprezy...

  A już wkrótce odkryjesz z nami żywność regionalną - nowe smaki receptury, tradycje. Znajdziesz producentów zdrowiej żywności.

 2. strona www: www.ekologiawpolsce.pl

  Opis strony:

 3. strona www: http://ekohabitat.pl/

  Opis strony:

  EKOhabitat.pl Strona EKOhabitat.pl to kompendium ekologicznych informacji, newsy z całego świata, ciekawe rozwiązania poszczególnych krajów i odkrycia fantastycznych ludzi. To odpowiedź na to jak zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji nieco ulżyć œrodowisku. Ekologię propagowaną na stronie œwietnie oddaje zasada 3xR, czyli Reduce (ograniczaj), Reuse (użyj ponownie), Recycle (odzyskaj). Na portalu znajduje się miejsce, gdzie internauci mogą wyrazić swoją opinię na każdy eko-temat, a także sprawdzić się w eko-quizach. EKOhabitat.pl to rzeczowe artykuły i sprawdzone informacje.

 4. strona www: http://www.zielonabandera.pl /

  Opis strony:

  Zielona Bandera Celem portalu Zielona Bandera jest stworzenie sieci współpracy skoncentrowanej wokół ekologii. Założenie konta na portalu jest całkowicie bezpłatne i daje jego posiadaczowi szereg korzyści. W swoim profilu użytkownicy znajdą praktyczne narzędzia umożliwiające komunikację, promocję i wymianę informacji. Zielona Bandera jest strukturą otwartą, którą tworzą użytkownicy. Portal jest nastawiony na dzielenie się doświadczeniami i nawiązywanie współpracy, kształtowanie świadomoœci ekologicznej, budowę i pielęgnowanie zaufania pomiędzy wszystkimi podmiotami rynku ekologicznego, czyli producentami i dostawcami ekoproduktów i ekousług, ich odbiorcami, a także instytucjami i organizacjami wspierającymi związanymi z ekologią.

 5. strona www: http://www.szkola.firmowa.eu/

  Opis strony:

  Gablotka Szkolna to serwis przydatny każdej szkole. Znajdziesz tutaj bogaty wybór artykułów na tematy edukacyjne, ciekawe linki oraz oferty księgarni, producentów pomocy naukowych, dostawców usług szkoleniowych i turystycznych, organizatorów imprez i kampanii edukacyjnych. Codziennie publikujemy newsy o aktualnych konkursach dla uczniów, nowych projektach edukacyjnych, akcjach społecznych, oraz szkoleniach, czy nowościach wydawniczych.

 6. strona www: http://www.byceko.pl/

  Opis strony:

  byceko.pl to serwis poświęcony promocji ekośwadomości i edukacji ekologicznej. Proekologiczne zachowania są wymogiem naszych czasów. Warto popierać i szerzyć eko trendy bo na tym zyskują wszyscy. A co Ty, czytelniku zrobiłeś dobrego dla naszej planety? Starasz się być eko? Dołącz!.

 7. strona www: http://www.radiopryzmat.pl/

  Opis strony:

  Internetowe Radio Pryzmat powstało dzięki porozumieniu SCKM i EKSIT oraz dofinansowaniu przez Radę Dzielnicy I w Krakowie i Uniwersytet Pedagogiczny. To miejsce stworzone z myślą o młodzieży, która chciałaby doskonalić swoje umiejętności dziennikarskie poprzez praktyczne działania. Głównym celem naszej działalności jest promowanie i kreowanie lokalnej aktywności przede wszystkim artystycznej, kulturalnej, a także samorządowej.

 8. strona www: http://www.dziuraozonowa.pl/

  Opis strony:

  DziuraOzonowa.pl to portal, na którym znajdziesz informacje na temat dziury ozonowej oraz zagadnień związanych z ekologią. Przedstawiamy problemy współczesnego świata starając się być jednocześnie rzetelnym źródłem informacji. Naszym celem jest zachęcenie ludzi do podjęcia dyskusji na temat ochrony środowiska.

 9. strona www: http://www.czystaenergia.pl/

  Opis strony:

  Czysta Energia – czasopismo wydawane od 2001 r. w nakładzie 6700 egzemplarzy. Dociera m.in. do przedstawicieli zakładów i przedsiębiorstw z sektora energetyki, administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, instytucji i funduszy działających w obszarze ochrony środowiska oraz agencji nieruchomości rolnych. Czasopismo to łączy naukę z praktyką i stanowi platformę wymiany poglądów dla wszystkich, którzy poszukują praktycznych form wprowadzania w życie zasad zrównoważonego rozwoju energetycznego.

 10. strona www: http://www.seo.org.pl/

  Opis strony:

  Stowarzyszenie Energii Odnawialnej powstało  12 lutego 2001. Celem Stowarzyszenia jest stwarzanie warunków do pełnego rozwoju  ekologii i ochrona środowiska. SEO jest platformą wymiany doświadczeń między członkami stowarzyszenia, stanowi bazę informacyjną dla organów administracji, począwszy od ministerstw i funduszy państwowych, a kończąc na gminach i samorządach oraz proekologicznych organizacjach pozarządowych. Działalnością swoją staramy się wskazywać jak być przyjaznym dla środowiska.

 11. strona www: http://www.zrodlaodnawialne.pl/

  Opis strony:

  Portal www.zrodlaodnawialne.pl powstał z myślą o popularyzowaniu zielonej energii, która obecnie jest już nie tylko modą, ale przede wszystkim koniecznością. Jesteśmy doskonałą płaszczyzną do wymiany doświadczeń i poglądów dla firm z branży OZE oraz prywatnych użytkowników. Na naszym Portalu znajdą Państwo najświeższe informacje dotyczące energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej, a także recyklingu i biomasy.

 12. strona www: http://www.ekoportal.gov.pl/

  Opis strony:

  Centrum Informacji o środowisku jest jednostką organizacyjną podległą Ministrowi środowiska, utworzoną w celu prowadzenia działalności informacyjnej dotyczącej środowiska i jego ochrony. Podstawowym narzędziem komunikacji jednostki ze społeczeństwem, a w szczególności prezentacji informacji, jest Ekoportal: www.ekoportal.gov.pl. Celem funkcjonowania serwisu jest ułatwienie dostępu do informacji na temat środowiska i jego ochrony, publikowanych na wielu serwerach centralnych organów administracji oraz innych jednostek podległych lub nadzorowanych przez Ministra środowiska. Portal wyposażony jest w narzędzia wyszukujące i ułatwiające dostęp do resortowych baz danych i stron tematycznych.

 13. strona www: http://www.energieodnawialne.pl/

  Opis strony:

  Vortal EnergieOdnawialne.pl objęty Patronatem Ministerstwa Gospodarki w 2003 r. - tworzony z myślą o potrzebie proekologicznej edukacji - umożliwia firmom z branży odnawialnych źródeł energii gratisową reklamę w Katalogu stron www oraz wspiera medialnie branżowe Targi, Konferencje i Seminaria.