Zobacz

Aktualności
:: 2017-03-10 ::
Rozpoczynamy walkę ze smogiem.

:: 2015-10-09 ::
Nowa przestrzeń wiejska

:: 2015-10-09 ::
Rozpoczęła się rekrutacja na bezpłatne szkolenia w ramach Szkoły Animatorów Edukacji Ekologicznej - Natura 2000 na obszarze Natura 2000 Puszcza Knyszyńska!

newsletter
Twój e-mail:

Zapisz sięWypisz się

Wybierz listę:RAPORT JUBILEUSZOWY
z działalności Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
w latach 1989 - 2009

Inne wydawnictwa

Programy komputerowe

Monitoring 1200 :: rok 2008 ::

Program komputerowy "Monitoring 1200" przygotowany został w ramach projektu "Prawa i obowiązki w zakresie dostępu do informacji - działania na rzecz obywateli i administracji publicznej". Zadaniem programu jest analizowanie stron internetowych pod kątem nanoszonych na nie aktualizacji. Przy jego pomocy analizie poddawanych jest jest 1200 gmin monitorowanych pod kątem prowadzenia publicznego wykazu danych na stronach BIP, o dokumentach zawierających w formie elektronicznej informacje o środowisku.

Program można pobrać tutaj


Monitoring :: rok 2007 ::

Program komputerowy "Monitoring" przygotowany został w ramach projektu "Wzmocnienie działalności interwencyjnej w ochronie środowiska". Jego zadaniem jest analizowanie stron internetowych 153 gmin objętych monitoringiem, na których są umieszczane informacje o dokumentach dotyczących środowiska oraz sygnalizowanie dokonania zmiany (sygnalizowanie, że pojawiła się nowa informacja np. zamieszczone zostało obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego na realizację inwestycji mającej wpływ na środowisko).

Program można pobrać tutaj